[G] Gades & stRing - Synergy

Było trochę ciszy i spokoju na blogach, a to wszystko przez pewien projekt, który zjadał mi ostatnio każdą wolną chwilę. Otóż wspominałem już wcześniej, że dałem się namówić niejakiemu stRingowi, czyli Michałowi Radeckiemu, na przygotowanie kilku coverów jego utworów z "małego" ATARI. Michałowi spodobały się moje wersje i padła propozycja nagrania wspólnej płyty - 10 oryginalnych utworów stRinga z ATARI, a do tego 10 moich coverów. Wszystko wydane na fizycznym nośniku.

Przyznam, że pomysł spodobał mi się, bo utwory Michała bardzo przyjemnie zamienia mi się na "moje" wersje, a i dawno nie wydałem niczego na zwykłej płycie CD, więc byłaby to miła odmiana. Do tego mile połechtało to mą miłość własną, nie będę zaprzeczał. Prace zatem ruszyły.

Nie powiem, że wszystko poszło jak z płatka, ale większość rzeczy udało się spiąć dość sprawnie. Brakujące sześć utworów udało mi się nagrać w ciągu tygodnia - to znaczy, ich surowe wersje, bo później były one wielokrotnie szlifowane i dopieszczane. Zgodnie z moimi zamiłowaniami, zająłem się także przygotowaniem okładki oraz... filmowej reklamówki, którą macie okazję obejrzeć poniżej:

Fizycznie płyty jeszcze nie ma - jej premiera jest planowana na styczeń 2021 i wtedy będzie ją można sobie zamówić u wydawcy, firmy Retronics.

Komentarze

  1. Już się nie mogę doczekać, kiedy płyta ujrzy światło dzienne!

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz