Posty

Wyświetlam posty z etykietą rewolucja

Rewolucja dokonana

Obraz
Na początku sierpnia z pewną taką nieśmiałością porzuciłem Acoustikę i WaveLaba na rzecz odpowiednio skonfigurowanego Reapera . Wpis z 31 lipca kończył się słowami: "Czy to właśnie będzie TO rozwiązanie, które zastąpi wszystkie inne? Trudno powiedzieć". Dzisiaj mam już pewność, że to był strzał w dziesiątkę. Dlaczego Reaper? Wybór Reapera był podyktowany kilkoma względami. Po pierwsze - to tego programu dotyczyły porady Mike'a DelGaudio z kanału Booth Junkie , a on sam używa tego programu od lat do obróbki materiału lektorskiego. Po drugie - ten program miałem w arsenale od lat, choć korzystałem tylko do dorywczych, szybkich prac, gdzie trzeba było szybko np. skleić jakiś plik audio z kilku innych. Po trzecie, Reaper bardzo szybko się uruchamia i nie potrzebuje do pracy tworzenia katalogów projektów i innych tego typu niewygodnych rzeczy. Projekt to po prostu plik z rozszerzeniem .rpp i to wszystko, co jest potrzebne - oczywiście warto go trzymać w pobliżu wykor...